Nábytok

Ako vybrať milý a pekný darček pre ženu?

Výber darčeka pre ženu býva častokrát sprevádzaný stresom a dlhým rozmýšľaním. Darček by mal však byť predovšetkým milým potešením a preto sa nad ním netreba príliš trápiť. Poradíme vám tipy na jednoduché, no pekné darčeky, ktorými môžete potešiť svoju mamu, sestru či kamarátku.

Ako vybrať originálny darček?

Každá žena má svoj vlastný vkus. Preto nie je správne vyberať darček podľa vášho štýlu, no mali by ste sa vcítiť do kože obdarovanej. Odpovedať si môžete na jednoduché otázky: Aké sú jej záľuby? Čo ju najviac teší? Aké má obľúbené farby? Túži po niečom praktickom alebo skôr ozdobnom?

Po týchto základných indíciách môžete začať rozmýšľať o samotnom darčeku. S kúskom kreativity môže aj z obyčajného nápadu vzniknúť zaujímavé a osobité prekvapenie. Čo tak napríklad miesto balíčku vlasovej kozmetiky poslať priateľku relaxovať ku kvalitnému kaderníkovi? Aj zo všedných nápadov je možné vykúzliť niečo príjemné.

Darček pre mamu

Povedzte si úprimne, čo vašu mamu poteší viac, že vy samy? Podarovať im preto môžete niečo, čo im bude stále pripomínať vašu lásku a milovanú rodinku. Jednoduchým darčekom je pekný foto rámik na viac fotografií. Alternatívou je špeciálny fotoalbum vytvorený len pre ňu, do ktorého môžete dať fotografie tých najkrajších momentov či už z vášho detstva, jej detstva alebo z prítomnosti.

Darček pre kamarátku

Vymyslieť darček k narodeninám pre kamarátku niekedy býva náročnejšie, než pre mamu. Znovu sa musíte zamyslieť nad tým, čo má rada a čo sa jej páči. Má rada kvetiny? Darujte jej tentokrát miesto zrezanej kytice kvietok v kvetináči. Radosť jej bude robiť dlhšie a bude sa oň môcť sama starať.

Ak vaša priateľka rada trávi čas v prírode, darujte jej niečo, vďaka čomu do nej bude môcť chodiť ešte častejšie. Originálne sú napríklad piknikové koše alebo turistická výbava. Dámy s opačnými záľubami, ktoré sa radi líčia a skrášľujú, určite ocenia praktickú a peknú šperkovnicu či kufrík na líčidlá – praktický a dizajnový darček v jednom.

Darujte čas

Skvelé darčeky sú aj v podobe zážitkov, ktoré vôbec nemusia byť drahé. Vašu mamu aj priateľku určite poteší príjemný relaxačný deň strávený s vami. Objednajte ju na masáž, ku kaderníčke či kozmetičke na uvoľňujúcu masáž tváre. Zoberte ju na dobrý obed, nakupovať či večer do divadla – jednoducho jej venujte kúsok vášho času. Veď to je ten najkrajší darček, aký jej môžete darovať.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *