Bytové doplnky

Bytové doplnky: Aký štýl si vybrať?

Bytové doplnky: Aký štýl si vybrať? Vždy sa ťažko rozhoduje o tom, v akom štýle si vybrať nábytok. Nie sú výnimkou ani bytové doplnky, ktoré majú za úlohu správne „doladiť“ celé zariadenie. Preto je veľmi dôležité vybrať si ten správny štýl doplnkov a bytových dekorácií, ktoré spríjemnia a obohatia vaše bývanie.

Bytové doplnky: Aký štýl si vybrať?

Bytové doplnky

Aký štýl vybrať?

Potom, čo sme si prečítali a prelistovali viaceré magazíny o dizajne a zariadení, dospeli sme k záveru, že najideálnejší štýl bytových doplnkov je práve shabby shic, alebo vidiecky provensálsky štýl. Nielen patria k najobľúbenejším štýlom dekorácií, ale následne vás presvedčíme o tom, že sa hodia do každého bytu.

 

Doplnky v tomto romantickom duchu sa perfektne hodia do každého prostredia a dokonca môžu príjemne zútulniť aj moderné zariadenie. Štýl shabby shic v sebe zahŕňa všetky najkrajšie dekorácie z minulosti, ktoré mnohí z nás dodnes vedia oceniť. Práve preto má neuveriteľne všestranné využitie.

Bytové doplnky: Aký štýl si vybrať?

Doplnky do kuchyne

Kde a ako použiť doplnky?

Napríklad v kuchyni si môžeme vybrať keramickú nádobu na piškóty, alebo drevenú tabuľku ako dekoráciu na stenu. V obývačke spríjemnia vaše voľné chvíle romantické vankúše alebo svietniky. Hodia sa rovnako ku klasickému ako aj k modernému nábytku. Niekedy postačí aj váza s kvetmi na zútulnenie izby, a to ešte neznamená, že musí byť v rovnakom štýle ako nábytok.

 

A čo vaša terasa či balkón? To je ten najlepší priestor na zaplnenie bytovými doplnkami v štýle vintage. Drevený lampáš s romantickými vankúšmi na lavičke jednoducho vytvoria romantickú atmosféru, ktorú si budete vychutnávať počas dlhých letných večerov.

Bytové doplnky: Aký štýl si vybrať?

Doplnky do každej časti domu

Bez niektorých bytových doplnkov sa jednoducho nezaobídeme. Malé skrinky, stoličky, zrkadlá alebo hodiny na stenu predsa nemôžu chýbať v žiadnej domácnosti. Na výber je toho veľmi veľa. Niekto má rád drevené doplnky a niekto klasickú keramiku, akú používali naše staré mamy. Je len na vás, ktorý štýl si vyberiete. Nejde len o ich praktický účel, ale o to, aby pridali ten správny a originálny šmrnc nášmu bývaniu.

Bytové doplnky: Aký štýl si vybrať? Ak vhodne zvolíte  doplnky tak  navodia tú správnu atmosféru, pre pocit šťastného domova.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *