Drobné dekorácie

Srdcová záležitosť

Srdcová záležitosť. Niektoré predmety, ktoré často krát zdobia naše domácnosti, sú jednoducho srdcovou záležitosťou. Inými slovami sa ani nedá opísať vzťah, ktorý nás viaže k týmto drobným dekoráciám. Ale práve vďaka nim sa každá izba stáva jedinečnou a útulnou.

Drobné dekorácie

Drobné dekorácie

Všetky tieto drobné dekorácie majú svoju pevnú pozíciu nielen v našom byte, ale v prvom rade, v našom srdci. Našu obľúbenú fotku dokonale zdobí rámik, ktorý sa hodí-nehodí so zvyškom zariadenia. Soška anjela nás starostlivo stráži z poličky. V malej ozdobenej šperkovnici sú uložené všetky naše najvzácnejšie hodnoty. Ten čudný zvonček, ktorý sme si doniesli z našej poslednej dovolenky. Alebo tá sklenená guľa, v ktorej sneží tristošesťdesiatpäť dní v roku a nechávame si ju len preto, lebo sme ju dostali ako darček z lásky od našich detí.

                                                             Závesné dekorácie                                    Závesná dekorácia srdce HOMEZávesná dekorácia sova WelcomeZávesná dekorácia srdce

Drobné dekorácie sa neriadia prísnymi pravidlami interiérového dizajnu a kašlú zvysoka na desatoro o dokonalom zariadení. Na rozdiel od bytových doplnkov, ktoré by mali byť rozhodne v súlade so štýlom vášho zariadenia, tieto dekorácie a malé predmety sa vymykajú tomuto pravidlu. Samozrejme, najvhodnejším riešením by bolo, aby sa zladili a vkusne doplnili náš nábytok. Veľkou výhodou je aj to, že sa dajú jednoducho obmieňať podľa nálady, alebo podľa chute. Veľakrát dokážu dokonale splynúť a perfektne valorizovať štýl nášho nábytku. Ale vo väčšine prípadov ide o darčeky alebo predmety, na ktoré sme citovo naviazaný. A s tým sa nedá nič robiť.

Svetelná Silikón led guľa

Kombinácia

Jedno je však isté: Len tieto drobné dekorácie dokážu z vášho perfektne zariadeného bytu spraviť váš domov. Naplnia ho spomienkami, fotkami, soškami, darčekmi a stávajú sa tak jedinečným a veľmi osobným komplementom každého zariadenia. Preto sú vždy originálne, neopakovateľné a ich kombinácia, aj keď nie tak celkom zladená s ostatnými predmetmi a nábytkom, je len a len vašou osobnou voľbou a tým pádom čisto srdcovou záležitosťou. A domov je predsa tam, kde sa nachádza aj vaše srdce.

                                                                                        Srdcová záležitosť

                        Šperkovnice                

                      

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *