Talianska drogéria

Filozofia Tesori d’Orient

Tesori d’Orient

Čistá harmónia pre pokožku a zmysly

 Tesori d’Oriente sa rodí z vízie, ktorá ponúka všetkým možnosť premeny malých každodenných činov na rituály čistého potešenia. Exotické potešenie a vzácne textúry rozprávajú príbehy svetov plné šarmu s tisícročnou históriou. Vône ako ozveny vzdialených krajín na fyzické a duchovné blaho.
Tesori d’Oriente. Vaša ďalšia cesta.

                Sprchový gél Tesori d’Orient Doccia Crema Aromatica 250 mlSprchový gél Tesori d’Orient AEGYPTUS 250 mlSprchový gél Tesori d’Orient HAMMAM 250 mlSprchový gél Tesori d’Orient Ammorbidente Aromatico 250 ml

Rituály zo sveta

Filozofia Tesori d’Oriente je od samého začiatku založená na koncepte holistického blahobytu, ktorý má pôvod vo fyzickej a duševnej rovnováhe: starostlivosť o telo sa stáva okamihom úniku z každodennej rutiny, aby znovu objavilo vnútorný pocit hlbokého potešenia a relaxácie. , Tesori d’Oriente dnes predstavuje kompletnú škálu kozmetických rituálov uznávaných pre kvalitu svojich 100% talianskych výrobkov a jedinečných vôní, ktoré zanechávajú na pokožke nezameniteľnú, zmyselnú a očarujúcu arómu.

                Tesori d’Orient aviváž HAMMAM 750 ml 30 pracích dávokTesori d’Orient aviváž Ammorbidente Aromatico 750 ml 30 pracích dávokTesori d’Orient aviváž Japanese Rituals 750 ml 30 pracích dávokTesori d’Orient aviváž Byzantium 750 ml 30 pracích dávok

Tesori d’Orient aviváž Fior di Loto 750 ml 30 pracích dávokZáklad produktov

Tesori d’Oriente sa inšpirovalo duchovnou múdrosťou a dávnymi tradíciami východnej kultúry a vytvorili  exkluzívnu kolekciu produktov pre starostlivosť o vaše telo a domov.  Parfumérii neúnavne skúmajú svet hľadaním tých najlepších ingrediencií a vytvárajú nové olfaktické alchymie, ktoré sú vždy vzácne a jedinečné, schopné prezentovať okamihy čistého blahobytu a obnovovať emócie, napríklad neobmedzenú cestu.

                         Tesori d’Orient parfém na prádlo Ambra & ArganTesori d’Orient parfém na prádlo Mushio Bianco & GiglioTesori d’Orient parfém na prádlo Peonia & Narciso

Z ohľadom na prírodno

Tesori d’Oriente verí v blahobyt, ktorý je dlhotrvajúci, prameň zdravia a ktorý žije v harmónii s prírodou a okolím. Z tohto dôvodu sa každý deň snažia ponúkať výrobky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a šetrné k pokožke našich zákazníkov. V žiadnom z  produktov nenájdete parabény, minerálne oleje ani syntetické farby.

Minimalizujú  vplyv na životné prostredie výberom povrchovo aktívnych látok na rastlinnej báze a uprednostňovaním hliníka ako nášho obalového materiálu: ušľachtilý kov, úplne recyklovateľný a ekologicky udržateľný.

Tesori d’Orient

Vyrobené v Taliansku

Všetky výrobky sú vyrábané výhradne v Taliansku s neustálym dôrazom na kvalitu a dokonalosť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *