Talianska drogéria

Žiarivý ako Spuma di Sciampagna

Žiarivý ako Spuma di Sciampagna.

Táto notoricky známa značka je každodennou súčasťou talianskych domácností už takmer sto rokov. Dnes sa úspešne predáva aj v zahraničí a vďaka nášmu eshopu môžete vyskúšať kvalitu týchto čistiacich prostriedkov aj vy.

História značky:

Názov tejto značky Spuma di Sciampagna znamená v preklade „pena zo šampanského“ a je inšpirovaný slangovým výrazom z 50-tich rokov. Slovným výrazom Spuma di Sciampagna sa označovali žiarivé a brilantné osoby s temperamentnou povahou. Dokonca aj Alberto Sordi používa často tento výraz v slávnom filme „Gastone“.

Čo prináša?

Ale nielen výstižný názov priniesol šťastie tejto značke. Zásluhou na úspechu má hlavne línia kvalitných produktov a čistiacich prostriedkov, ktoré nikdy nesklamú. Od tekutých pracích práškov, cez voňavučké aviváže až po tie najkvalitnejšie odmasťovače nielen do kuchyne. Zo začiatku používali kvalitné marseillské mydlo a jeho typickú vôňu, ktorá je tradičnou súčasťou aj talianskych domácností. Neskôr investovali do výskumu nových parfumov a prírodných extraktov, vďaka ktorému doplnili ich líniu o široký výber kvalitných a dokonale voňavých aviváž.

Najväčší úspech si zaslúži práve tekutý gél na pranie SPUMA DI SCIAMPAGNA Marsiglia, ktorý by nemal chýbať pri každodennom praní. Gél na pranie BiancoPuro na bielu bielizeň vás takisto nikdy nesklame a vaše prádielko bude ešte belšie a žiarivejšie. Nakoniec ho prevoňajte avivážou Spuma di Sciampagna Nutri Fibra, ktorá nielen pekne vonia, ale zároveň aj ochráni a posilní vlákna vašej bielizne.

Spuma di Sciampagna sa však nezastavila len pri čistiacich produktoch ale ponúka na trhu neustále novinky. Kvalitné sprchové gély a mydlá s jedinečnými vôňami potešia nielen vaše zmysly ale doslova pohladia vašu pokožku. Vyskúšajte penu do kúpeľa Spuma di Sciampagna Fiori d’Arancio,  a omamná vôňa pomarančových kvetov vás prenesie rovno do slnečného juhu Talianska. Alebo sa nechajte pohladiť sprchovým krémom Spuma di Sciampagna s vôňou mandlí (Latte di Mandorla), či čerstvých ruží a vanilky (Rosa e Vaniglia).

Kde ju nájsť?

Poďte sa pozrieť do našej sekcie s talianskou drogériou v našom eshope a zaručíme vám, že sa už viac bez tejto „šumivej“ značky viac nezaobídete. Žiarivý ako Spuma di Sciampagna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *