Bytový textil

Viete ako originálne „dochutiť“ váš byt?

Najznámejší šéfkuchári budú určite s nami súhlasiť ak povieme, že môžete uvariť akúkoľvek čerstvú potravinu, ale bez toho správneho korenia nebude chutiť nikomu. Im sa stačí len trochu pohrať so soľou, korením, štipľavou papričkou, či bylinkami a zrazu sa z jednoduchého vajíčka stáva päťhviezdičkový chod v reštaurácii.

Preto vám chceme dať jednoduchý návod na to, ako môžete originálne „dochutiť“ aj vašu spálňu, obývačku, či terasu.

Aký by to bol relax na gauči bez deky a bez vankúšov?

Celá obývačka nadobudne ihneď iný šmrnc, ak si správne vyberiete farby a štýly vankúšov. Ak už máte staré vankúše, tak stačí na ne nasadiť nové a originálne návleky, a máte po probléme. Vankúše a deky môžu spríjemniť aj dlhé letné večery na terase, či na balkóne.  A viete čo je na tom najlepšie? Obliečky na vankúše môžete meniť hocikedy podľa chuti! Veď niekto to má rád pikantné, niekto horké a niekto sladké.

Občas sa menia aj chute

Stále tie isté veci nás občas omrzia a my máme potrebu niečo zmeniť. Nikomu nechutí každý deň tá istá polievka. V byte môžete túto situáciu vyriešiť jednoduchou výmenou obliečok na posteľ, alebo prikrývok na gauč. Nové obliečky okamžite oživia celú spálňu. V ostatných izbách ako v kuchyni, či obývačke postačí nový obrus, či dečka alebo dokonca môžete vymeniť aj záclony a prispôsobiť farby bytového textilu podľa ročných období. Stačí naozaj veľmi málo na to, aby sme obnovili, zútulnili alebo tak trochu okorenili vlastné bývanie.

Čerešnička na torte

Torta bez čerešničky, bez polevy, či bez akejkoľvek dekorácie nikomu nechutí. Možno je aj vynikajúco upečená, ale ak nevyzerá chutne, nikoho nepriláka. Vy takisto môžete dochutiť „čerešničkami“ aj váš domov. Ingrediencie, ktoré na to potrebujete sú bytové doplnky ako obrazy, fotky, hodinky, lampy, sviečky, zrkadlá, či malé skrinky. Pozor na to, aby ste ich správne a vkusne rozložili po byte. Netreba to preháňať ani s ozdobami. Podstatné je, aby ste si ich vybrali podľa vlastného vkusu a štýlu. Zútulnia vaše bývanie a správne ho „dochutia“. Veď sa nehovorí len tak náhodou: „Domov sladký domov“.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *